СПОРТИВНО-МАСОВІ ЗАХОДИ

СПОРТИВНО-МАСОВА РОБОТА

обласні кубкові змагання з настільного тенісу

20 лютого 2020 року, на базі  ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» відбулися обласні кубкові змагання з настільного тенісу серед учнів професійних (професійно-технічних) навчальних закладів.  Представники п’яти команд — ДНЗ "Бердянський ЦПТО", ДНЗ "Бердянський МПЛ", ДНЗ "Федорівський ЦПТО", ДНЗ "Осипенківський ПАЛ", та БЕГК БДПУ   показали високий рівень підготовки, сплановану стратегію гри, уміння відстежувати м''ячі й прораховувати уда­­ри. У змаганнях серед дівчат
3 місце — ДНЗ «БЦПТО»
Бажаємо успіхів та спортивних звершень! 

ВОЄННО-СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ ДО ДНЯ  ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ


Напередодні Дня  Збройних Сил України, 5 грудня, у ДНЗ "Бердянський ЦПТО" відбулися воєнно-спортивні змагання. Участь прийняли 9 команд юнаків та дівчат, а також свою збірну команду виставили викладачі та майстри виробничого навчання. Команди проявили згуртуваність,  колективізм, кмітливість та спритність. Змагання пройшли на високому емоційному настрою. Команди були нагороджені грамотами та солодкими пирогами, які виготовили наші кухарі.
Учасникам змагань та їх уболівальникам дуже сподобалися різноманітні оригінальні, естафети. Бажаємо нашим захисникам здоров'я та наснаги.
З днем Збройних сил України!

СВЯТО СПРАВЖНІХ ЧОЛОВІКІВ - УКРАЇНА ГІДНА СВОБОДИ!

Воїне, лицарю славний,
Ти зброю тримаєш в руках,
Щоб на нашу країну-державу
Злий не позарився враг.
Будь мужній і будь достойний
Ти слави своїх батьків,
Відважний вкраїнський воїне,
Нащадку славних козаків!   
10 жовтня на базі клубу "Маяк" відбувся захід "Свято справжніх чоловіків - Україна гідна свободи!" Під час заходу команди виконували різні завдання: інтелектуального направлення, спортивного, на кмітливість та швидкість. Команда ДНЗ " Бердянський ЦПТО" посіла І місце! Юнаки отримали гарні призи за перемогу. Вітаємо команду та всіх Захисників України!
Цей день уособлює мужність, силу, честь і обов'язок! Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів і процвітання. Нехай у Вашому домі панують довіра і мир, а в роботі та навчанні - стабільність! Зі святом!

10-Й БЕРДЯНСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗІ СПОРТИВНОГО СКЕЛЕЛАЗІННЯ СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ

Згідно положення про проведення Х-го Бердянського чемпіонату зі спортивного  скелелазіння серед учнівської та студентської молоді, 27 вересня, пройшли змагання зі спортивного скелелазіння. Програма змагань включала подолання штучної скельної ділянки на швидкість.У змаганнях взяли участь 5 команд. Учні Бердянського центру професійно-технічної освіти ( Османова Сумарна гр.П35, Андрєєва Кирило гр. ТМ18, Руденко Максим гр. А18, Павлухін Іван К16 ) прийняли активну участь у цих змаганнях та посіли призове ІІІ місце. Вітаємо! Бажаємо здоров'я та спортивних звершень!
" CITIUS! ALTIUS! FORTIUS!"

З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху у ДНЗ " Бердянський центр професійно-технічної освіти" пройшов Олімпійський тиждень, в рамках якого кожна навчальна група приймала активну участь. Розпочався тиждень з фотоконкурсу " Швидше! Вище! Сильніше!".
У вівторок пройшов Олімпійський урок, де учні дізналися про історію виникнення та проведення Олімпійських ігор, про українських олімпійців та їх перемоги.
17 вересня відбулася урочиста лінійка присвячена Дню фізичної культури і спорту! Лінійка відкриття спартакіади. На ній кожна група презентувала себе девізом та назвою. Завітали до центру і Олімпійські боги, Зевс Аполон і Гермес, які закликали учнів прийняти участь у малих олімпійських іграх.ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК

З 09.09-13.09 у нашому центрі проходить тиждень спорту і кожного дня викладачі фізичної культури готують для нас щось нове. Сьогодні в актовій залі центру відбувся «Олімпійський урок», де учні почули багато цікавої інформації щодо олімпійських ігор та їх чемпіонах.

З Україною в серціДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Зроби: вдягнись з самого ранку,
Як небо пахне ще зірками,
Ти в українську вишиванку,
Живими шитими шовками.
Вишиванка- символ чистоти, символ роду та любові до своєї землі, до своєї Батьківщини. 14 травня  Бердянський комітет молоді та спорту організував і провів міський захід до Дня Вишиванки «З Україною в серці». Команда учнів нашого центру показала гарне українське вбрання, взяла участь в цікавих майстер-класах та  активно проявила себе в "козацьких розвагах".  А талановита Гулієва Аміна приємно здивувала глядачів своїми співами.
Це було чудове СВЯТО самобутньої, неповторної, барвистої української ВИШИВАНКИ
Люби свою сорочку шиту,
В ній України вся родина.
Легенду бережи нажиту,
Вона, - як життєдайна днина!

пятница, 26 апреля 2019 г.


Козацька наснага


ОБЛАСНІ СПОРТИВНІ ІГРИ "КОЗАЦЬКА НАСНАГА"

25 квітня 2019 року в ЦПВК "Дубовий гай" м. Запоріжжя, відбулися обласні спортивні ігри серед учнів  закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області «Козацька наснага».
Участь в обласному етапі взяло 12 команд: 11 - Запорізькі ПТНЗ та ДНЗ" Бердянський центр професійно -технічної освіти".
За програмою спортивного заходу наша команда виявляла кращих у наступних змаганнях та конкурсах:  підтягування у висі - Киян Микита, змагання з гирями (поштовх) - Грицук Сергій, Гладиш Андрій, «боротьба на пасках» - Гладиш Андрій, «метання довбні» та естафета «Втеча полоненого з неволі» - командне змагання. Свято принесло багато позитивних емоцій, радості та незабутніх вражень усім учасникам.
І місце у цих змаганнях посіла команда ДНЗ "Бердянський центр професійно-технічної освіти". Вітаємо юнаків! Так тримати!


ЗОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ З ШАШОК

28 березня 2019 року, на спортивній базі ДНЗ «Бердянський економіко-гуманітарний коледж БДПУ» відбулися Зональні змагання з шашок серед учнів професійних навчальних закладів. За результатами змагань команда юнаків посіла І місце. Вітаємо хлопців з . Так тримати!

Обласні кубкові змагання з баскетболу

24 жовтня 2019 року, на спортивній базі ДНЗ «Бердянський машинобудівний ліцей» відбулися обласні кубкові змагання з баскетболу 3 на 3 серед здобувачів освіти професійних (професійно-технічнічних) навчальних закладів. За результатами змагань команда дівчат "Бердянського ЦПТО" посіла ІІІ місце.пятница, 15 марта 2019 г.


змагання з шахів

ЗМАГАННЯ З ШАХІВ

Сьогодні, 14.03.19р., пройшли змагання з шахів обласної спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. Команда юнаків та дівчат ДНЗ "БЦПТО" прийняли активну участь у цих змаганнях та посіли наступні місця. Команда  у загальному заліку - ІІ місце, команда дівчат - ІІІ.
Волейбол юнаки

згідно плану проведення зональних змагань, 
30 листопада пройшли змагання з волейболу серед юнаків.

Збірна команда учнів центру зайняла ІІ місце. Молодці!

Обласні кубкові змагання з волейболу


14 листопада 2019 року, на спортивній базі ДНЗ «Бердянський машинобудівний ліцей» відбулися Обласні кубкові змагання з волейболу серед здобувачів освіти професійних (професійно-технічнічних) навчальних закладів. За результатами змагань команда дівчат "Бердянського ЦПТО" посіла ІІІ місце.

першість міста з волейболу серед дівчат

2 грудня на базі Бердянського спортивного комплексу пройшли змагання на першість миіста Бердянськ з волейболу серед дівчат. збірна команда учениць ДНЗ "БЦПТО" посіла призове ІІ місце. Вітаємо дівчат з хорошим результатом!
четверг, 7 июня 2018 г.


Квест «Галопом по Європі»

17.05 проходив квест «Галопом по Європі». Сім команд змагалися і показали чудові знання з кулінарії Європи, називали прізвища  відомих винахідників, за ознаками менталітету визначали нації, брали участь у грі на відповідність країни та прапора.
Учні груп ТП111 і П25 посіли І місце., ІІ місце – учні групи Є31.  
Вітаємо переможців!


День Вишиванки

Пройшли змагання "Козацькі забави".Юнаки
нашого центру посіли перше місце.
Вітаємо з перемогою.


четверг, 7 июня 2018 г.

козацька наснага

«Козацька наснага»


Згідно плану проведення обласних спортивних ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області, 26.04.2018року, у місті Запоріжжя, ЦПВК «Дубовий гай», відбулися обласні змагання «Козацька наснага».
Участь прийняли 14 команд різних професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області.
Команда ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти» прийняла активну участь у цих змаганнях та показала наступні результати:
Перетягування канату – ІІ місце
Підтягування у висі – І місце
Поштовх гирі (2 по 24 кг.) – ІІІ місце
Метання довбні – ІІ місце
 У загальному заліку команда  ввійшла в четвірку кращих команд Запорізької області.
Вітаємо юнаків з гідним виступом на змаганнях « Козацька наснага».
Керівник фізичного виховання Малахова 


Ми за здоровий спосіб життя

ЗМАГАННЯ В ЦЕНТРІ

Січень- лютий місяць видався для учнів ДНЗ " БЦПТО" дуже насиченим спортивним життям. З метою пропаганди здорового способу життя та зайнятості учнів в позаурочний час, в центрі пройшли такі змагання: волейбол (юнаки), настільний теніс ( юнаки та дівчата). Йде активна підготовка до змагань з шахів та шашок. Юнаки центру тренуються, щоб вдало виступити на змаганнях " Козацька наснага", в місті Запоріжжя. Спортивний зал наповнений з ранку до вечора.


пятница, 29 сентября 2017 г.


змагання "Джура"

29 вересня 2017 року пройшли військово-патріотичні змагання "Джура". Команда ДНЗ"БЦПТО", вже котрий рік поспіль знову посіла перше місце. Так тримати!

среда, 12 апреля 2017 г.


ЕМОЦІЇ НА ШТУЧНОМУ РЕЛЬЄФІ

Ясне сонечко, люди, що одночасно зависають на стінах в чудернацьких положеннях, а час від часу ще й зриваються до низу, захопливі вигуки й невпинні підбадьорливі крики «Давай! Тримай! Швидше-швидше!» Словом
, атмосфера суцільної боротьби. Це найприємніша для скелелазного серця, наповнена гармонійною енергетикою, дружньою підтримкою та здоровим азартом, а отже найсприятливіша для подолання щонайважчих маршрутів – атмосфера.
Саме такі емоції панували у місті Бердянськ під час проведення чемпіонату з спортивного скелелазіння серед студентів і молодіжних громадських організацій. У середу, 12 квітня учасники намагалися осилити 15 метрів стіни на швидкість. Подолання двох довгих трас зі страховкою. Загалом спробувати свої сили наважилися 30 учасників. Це були представники команд ДНЗ «БМПЛ», БЕГК, ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ», БМК ЗНТУ та ДНЗ «БЦПТО». IMG 3716
Організатором чемпіонату виступив відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради та МГО «Школа виживання «Азімут».
Таким чином були визначені переможці та призери у особистому заліку.
Перше командне місце виборола наша команда ДНЗ «БЦПТО».
IMG 3749 min
У особистій першості наші учні: Шокотько Роман – став кращим скелелазом та зайняв І сходинку
IMG 3755 min
серед дівчат срібною призеркою стала Яковенко Юлія.
IMG 3756 min
Скелелазіння - надзвичайно цікавий вид спорту, який розвиває в людях як фізичну силу та витривалість, так і низку психологічно-вольових якостей.
Нових перемог вам, юні скелелази!
Керівник фізичного виховання Малахова В.В.

Немає коментарів:

Дописати коментар