середа, 12 квітня 2017 р.

ЕМОЦІЇ НА ШТУЧНОМУ РЕЛЬЄФІ


Ясне сонечко, люди, що одночасно зависають на стінах в чудернацьких положеннях, а час від часу ще й зриваються до низу, захопливі вигуки й невпинні підбадьорливі крики «Давай! Тримай! Швидше-швидше!» Словом
, атмосфера суцільної боротьби. Це найприємніша для скелелазного серця, наповнена гармонійною енергетикою, дружньою підтримкою та здоровим азартом, а отже найсприятливіша для подолання щонайважчих маршрутів – атмосфера.
Саме такі емоції панували у місті Бердянськ під час проведення чемпіонату з спортивного скелелазіння серед студентів і молодіжних громадських організацій. У середу, 12 квітня учасники намагалися осилити 15 метрів стіни на швидкість. Подолання двох довгих трас зі страховкою. Загалом спробувати свої сили наважилися 30 учасників. Це були представники команд ДНЗ «БМПЛ», БЕГК, ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ», БМК ЗНТУ та ДНЗ «БЦПТО». IMG 3716
Організатором чемпіонату виступив відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради та МГО «Школа виживання «Азімут».
Таким чином були визначені переможці та призери у особистому заліку.
Перше командне місце виборола наша команда ДНЗ «БЦПТО».
IMG 3749 min
У особистій першості наші учні: Шокотько Роман – став кращим скелелазом та зайняв І сходинку
IMG 3755 min
серед дівчат срібною призеркою стала Яковенко Юлія.
IMG 3756 min
Скелелазіння - надзвичайно цікавий вид спорту, який розвиває в людях як фізичну силу та витривалість, так і низку психологічно-вольових якостей.
Нових перемог вам, юні скелелази!
Керівник фізичного виховання Малахова В.В.

Немає коментарів:

Дописати коментар